Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
07 Dhjetor 2017 - 11:04 | përditesuar në 11:19
Zjarr i madh nė Bajram Curri
digjet kati i tretė i pallatit/ FOTO
Njė pallat ėshtė pėrfshirė nga flakėt nė qytetin e Bajram Currit. Flakėt kanė pushtuar tė gjithė ndėrtesėn, ndėrsa fatmirėsisht nuk raportohet pėr tė lėnduar, por vetėm dėme materiale.

Banorėt kanė dalė me shpejtėsi nga pallati nė momentin qė ėshtė pėrfshirė nga zjarri duke shpėtuar pa lėndime. Zjarrfikėsit vijojnė betejėn me flakėt, ndėrsa kati i tretė i pallatit ėshtė djegur plotėsisht. Ende nuk dihen shkaqet qė shkaktuan zjarrin, ndėrsa kanė nisur hetimet. 

 

dy.b/shqiptarja.com

4 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40