Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
10 Nentor 2016 - 08:57
Amerika Voton
Protesta n disa shtete kundr Trump: S'sht Presidenti yn
Protesta n disa shtete kundr Trump: S'sht Presidenti yn
10 Nentor 2016 - 10:08
Amerika Voton
Trump president, kalimi i pushtetit Obama e pret n Shtpin e Bardh
Trump president, kalimi i pushtetit Obama e pret n Shtpin e Bardh
Share
10 Nentor 2016 - 08:30
Amerika Voton
Njihuni me familjen Trump, jan ata'zotrit' eShtpis s Bardh
Njihuni me familjen Trump, jan ata'zotrit' eShtpis s Bardh
09 Nentor 2016 - 21:04
Amerika Voton
“Fitorja e Trump, si t’ua shpjegoj fmijve t mi kt q ndodhi?”
“Fitorja e Trump, si t’ua shpjegoj fmijve t mi kt q ndodhi?”
09 Nentor 2016 - 20:48
Amerika Voton
Republikanët ruajnë shumicën në të dyja dhomat e Kongresit
Republikanët ruajnë shumicën në të dyja dhomat e Kongresit
Share
09 Nentor 2016 - 20:30
Amerika Voton
Djali 10-vjear i Donald Trump fle gjat fjalimit t babait
Djali 10-vjear i Donald Trump fle gjat fjalimit t babait
Share
09 Nentor 2016 - 16:12
Amerika Voton
Trump president, amerikanët tentojnë arratisjen në Kanada
Trump president, amerikanët tentojnë arratisjen në Kanada
Share
09 Nentor 2016 - 14:36
Amerika Voton
Obama telefonon Trump pr fitoren, e fton n Shtpin e Bardh
Obama telefonon Trump pr fitoren, e fton n Shtpin e Bardh
Share
09 Nentor 2016 - 12:58
Amerika Voton
5 ndryshimet q mund t prekin Botn nga Presidenca Trump
5 ndryshimet q mund t prekin Botn nga Presidenca Trump
Share
09 Nentor 2016 - 11:29
Amerika Voton
Mosha e tretë i jep fitoren Trump si u ndanë votat sipas grupmoshave
Mosha e tretë i jep fitoren Trump si u ndanë votat sipas grupmoshave
Share
09 Nentor 2016 - 10:30
Amerika Voton
​Reagimet e Liderve Botror pr fitoren e Donald Trump
​Reagimet e Liderve Botror pr fitoren e Donald Trump
Share
09 Nentor 2016 - 10:03
Amerika Voton
“The Donald” President. far ndodh tani
“The Donald” President. far ndodh tani
Share
09 Nentor 2016 - 09:59
Amerika Voton
​Fitorja e Trump,ngazëllehet ekipi republikan, lot tek demokratët
​Fitorja e Trump,ngazëllehet ekipi republikan, lot tek demokratët
Share
09 Nentor 2016 - 09:39
Amerika Voton
Ka shumë fytyra humbja e demokrates Hillary Clintonit
Ka shumë fytyra humbja e demokrates Hillary Clintonit
Share
09 Nentor 2016 - 00:24
Amerika Voton
Zyrtare/Trump Presidenti i ri i SHBA, Clinton pranon humbjen
Zyrtare/Trump Presidenti i ri i SHBA, Clinton pranon humbjen
09 Nentor 2016 - 08:33
Amerika Voton
Lu: SHBA votoi pr ndryshim, me Shqiprin raporte t shklqyera
Lu: SHBA votoi pr ndryshim, me Shqiprin raporte t shklqyera
Share
09 Nentor 2016 - 06:46
Amerika Voton
Donald Trump trondit bursën botërore, bie nafta dhe dollari
Donald Trump trondit bursën botërore, bie nafta dhe dollari
Share
09 Nentor 2016 - 05:02
Amerika Voton
Zgjedhjet, Clinton paralajmëron humbjen, festë në kampin e Trump
Zgjedhjet, Clinton paralajmëron humbjen, festë në kampin e Trump
08 Nentor 2016 - 22:32
Amerika Voton
Djali i Trump poston n Twitter fletn e votimit t shenjuar
Djali i Trump poston n Twitter fletn e votimit t shenjuar
08 Nentor 2016 - 21:50
Amerika Voton
Rruga drejt Shtpis s Bardh maraton akuzash dhe surprizash
Rruga drejt Shtpis s Bardh maraton akuzash dhe surprizash
Share
08 Nentor 2016 - 21:39
Amerika Voton
Skedat/ far ndodh nse fiton Trump dhe Clinton
Skedat/ far ndodh nse fiton Trump dhe Clinton
Share
08 Nentor 2016 - 20:50
Amerika Voton
VIDEO/ N SHBA nuk vendos vota popullore, por ajo elektorale
VIDEO/ N SHBA nuk vendos vota popullore, por ajo elektorale
08 Nentor 2016 - 19:30
Amerika Voton
Trump nuk i ndahen gratë protesta toples në votime
Trump nuk i ndahen gratë protesta toples në votime
08 Nentor 2016 - 19:25
Amerika Voton
FOTOLAJM/ Trump nuk i beson gruas, e shikon kujt ia jep votn
FOTOLAJM/ Trump nuk i beson gruas, e shikon kujt ia jep votn
Share
08 Nentor 2016 - 17:46
Amerika Voton
SHBA, 19 gratë që pritet të  bëjnë histori në këto zgjedhje
SHBA, 19 gratë që pritet të  bëjnë histori në këto zgjedhje
Share
08 Nentor 2016 - 17:23
Amerika Voton
Obama supersticioz, luan basketboll ditn e zgjedhjeve
Obama supersticioz, luan basketboll ditn e zgjedhjeve
Share
08 Nentor 2016 - 16:06
Amerika Voton
Ironia me votimin n SHBA: Voto at t cilin ke inat m pak
Ironia me votimin n SHBA: Voto at t cilin ke inat m pak
08 Nentor 2016 - 12:35
Amerika Voton
Profili i Donald Trump, nga show man e biznesmen n president
Profili i Donald Trump, nga show man e biznesmen n president
Share
08 Nentor 2016 - 12:27
Amerika Voton
Zgjedhjet në SHBA,shtetet kyçe dhe pesha e tyre elektorale
Zgjedhjet në SHBA,shtetet kyçe dhe pesha e tyre elektorale
Share
08 Nentor 2016 - 11:58
Amerika Voton
Profili i Hillary Clinton, shansi i dyt pr Shtpin e Bardh
Profili i Hillary Clinton, shansi i dyt pr Shtpin e Bardh
Share
1   2   3   4
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgnjyer me Ramn do m ftoj kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250
amerika-voton