Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
23 Shtator 2017 - 23:58
Analiza
Artan Fuga: Opozita duhet të jetë model transaprence para publikut
Artan Fuga: Opozita duhet të jetë model transaprence para publikut
Share
23 Shtator 2017 - 13:38
Analiza
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri
​Arsim privat apo arsim publik/ Analizë nga Ilir Yzeiri
23 Shtator 2017 - 11:28
Analiza
Reflektime të mëdha të Reas së vogël/Nga Rea Shundi
Reflektime të mëdha të Reas së vogël/Nga Rea Shundi
Share
20 Shtator 2017 - 10:35
Analiza
Artan Fuga: 11 teza për arsim  falas, cilësor dhe sipas meritës!
Artan Fuga: 11 teza për arsim  falas, cilësor dhe sipas meritës!
Share
19 Shtator 2017 - 09:50
Analiza
Qeveria e majtë premton ulje taksash për më të pasurit e më të pasurve
Qeveria e majtë premton ulje taksash për më të pasurit e më të pasurve
18 Shtator 2017 - 10:07
Analiza
Prof.Pëllumb Xhufi: Ne kishim Agim Fagun…
Prof.Pëllumb Xhufi: Ne kishim Agim Fagun…
17 Shtator 2017 - 19:30
Analiza
Dervishi: Cali prball partizanve nga Jugosllavia dhe Shqipria
Dervishi: Cali prball partizanve nga Jugosllavia dhe Shqipria
17 Shtator 2017 - 14:04
Analiza
Lumturia, dëshirat dhe braktisja e atdheut/Nga Ilir Yzeiri
Lumturia, dëshirat dhe braktisja e atdheut/Nga Ilir Yzeiri
17 Shtator 2017 - 07:20
Analiza
Enver Hoxha:Konferenca e Pezës një punë e improvizuar
Enver Hoxha:Konferenca e Pezës një punë e improvizuar
16 Shtator 2017 - 17:57
Analiza
Rreziku që i kanoset rajonit, pse Kosova duhet shpejt në NATO!
Rreziku që i kanoset rajonit, pse Kosova duhet shpejt në NATO!
Share
14 Shtator 2017 - 22:52
Analiza
Artan Fuga: Çështjet për të cilat  Akademia e Shkencave nuk flet
Artan Fuga: Çështjet për të cilat  Akademia e Shkencave nuk flet
12 Shtator 2017 - 18:19
Analiza
Ledi Shamku: "Bukëpjekësit" e  Akademisë! Pse s'duhen financuar!
Ledi Shamku: "Bukëpjekësit" e  Akademisë! Pse s'duhen financuar!
10 Shtator 2017 - 19:17
Analiza
T’u rrojnë Kallakët se Hajria iku! Nga Ilir Levonja
T’u rrojnë Kallakët se Hajria iku! Nga Ilir Levonja
09 Shtator 2017 - 15:06
Analiza
Valbona Sulçe: Gra si ti!
Valbona Sulçe: Gra si ti!
07 Shtator 2017 - 20:47
Analiza
O Zot, shpëtoje Blendi Fevziun/ Analizë nga Ylli Rakipi
O Zot, shpëtoje Blendi Fevziun/ Analizë nga Ylli Rakipi
06 Shtator 2017 - 15:12
Analiza
Bledi Mane: Ndaj Shqipria mbetet e bukur!
Bledi Mane: Ndaj Shqipria mbetet e bukur!
04 Shtator 2017 - 14:20
Analiza
Majlinda Bregu: Çmimi që pagova pse thashë disa të vërteta
Majlinda Bregu: Çmimi që pagova pse thashë disa të vërteta
04 Shtator 2017 - 09:59
Analiza
Artan Fuga: Pse nuk flet PD  për atë që po ndodh në ASH?
Artan Fuga: Pse nuk flet PD  për atë që po ndodh në ASH?
Share
03 Shtator 2017 - 13:00
Analiza
Ilir Yzeiri: Vrtet jan kaq fetarshqiptart?
Ilir Yzeiri: Vrtet jan kaq fetarshqiptart?
02 Shtator 2017 - 22:27
Analiza
​Të shohësh Sivotan, afër Sarandës dhë të pyesësh: Përse?
​Të shohësh Sivotan, afër Sarandës dhë të pyesësh: Përse?
02 Shtator 2017 - 18:12
Analiza
Shoqria jon imune nga lajmet e dhuns apo dhe t vdekjes
Shoqria jon imune nga lajmet e dhuns apo dhe t vdekjes
01 Shtator 2017 - 19:16
Analiza
Pr t mosrrezikuar paqen sociale/Nga Bajram Pei
Pr t mosrrezikuar paqen sociale/Nga Bajram Pei
01 Shtator 2017 - 17:34
Analiza
Letra prekse e djalit q babai i vrau t mn: Teta Fildez i thuaj mamit...
Letra prekse e djalit q babai i vrau t mn: Teta Fildez i thuaj mamit...
03 Shtator 2017 - 10:34
Analiza
Zgjedhjet n Akademi,Fuga: Ejani shihni katrahurn e 4 shtatorit
Zgjedhjet n Akademi,Fuga: Ejani shihni katrahurn e 4 shtatorit
01 Shtator 2017 - 12:43
Analiza
Vrau gruan gjyqtare, ky maoist ekstremnuk sht burri i tradits
Vrau gruan gjyqtare, ky maoist ekstremnuk sht burri i tradits
31 Gusht 2017 - 07:17
Analiza
Ngjela: Rama-Basha po bllokojnë reformën antikorrupsion
Ngjela: Rama-Basha po bllokojnë reformën antikorrupsion
30 Gusht 2017 - 14:59
Analiza
Kokë më kokë në Bruksel/Pse po e takoj Vuçiçin? Nga HashimThaçi
Kokë më kokë në Bruksel/Pse po e takoj Vuçiçin? Nga HashimThaçi
Share
30 Gusht 2017 - 07:36
Analiza
Editorial/ T drejtat e autorit, ligji i ri q godet mediat
Editorial/ T drejtat e autorit, ligji i ri q godet mediat
29 Gusht 2017 - 18:49
Analiza
Astrit Patozi: Si ta mbrojmë qeverinë nga kryeministri?
Astrit Patozi: Si ta mbrojmë qeverinë nga kryeministri?
26 Gusht 2017 - 20:11
Analiza
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
Çfarë mund të bëjë Edi Rama?
1   2   3   4
Intervista
Historia e Griseldit, pr nj ndrr duhet t ngulmosh 4 her
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan q t hyjm n zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226
analiza