Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bota
12 Janar 2018 - 22:26
Tre të vdekur dhe 45 të plagosur,
nga aksidenti në periferi të Pragës
Një aksident midis një minibusi dhe një autobusi u ka marrë jetën të paktën 3 personave dhe 45 kanë mbetur të plagosur.Aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00 të mbrëmjes në periferi të Pragës.

Autobusi me 32 persona pas përplasjes me minibusin ka goditur një pemë duke shkaktuar 3 viktima.

Mësohet se shkak i aksidentit është bërë një veturë e cila po parakalonte duke sjellë përplasjen e minbusit dhe autobusit.

prage
prage
prage

prage
Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15