Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bota
13 Shkurt 2018 - 17:40 | përditesuar në 17:50
Video që tronditi botën/ Foshnja
bie nga dritarja, kalimtarët bëhen heronj
Kjo video ka tërhequr një vëmendje të jashtëzakonshme në rrjetet sociale.

Në të shfaqet momenti dramatik, kur një foshnje, që duket se i ka shpëtuar për pak çaste vëmendjes së mamasë, kacavirret në një dritare dhe më pas bie poshtë.

Disa kalimtarë që e kishin vënë re, u mblodhën poshtë tij dhe po prisnin me ankth  atë që mund të kishte qenë një aksident fatal.

Duket momenti kur mamaja e vogëlushit e vë re që ai ndodhej në dritare dhe vrapon që ta kapë, por ishte tepër vonë sepse vogëlushi ra.

Për fat të mirë, njerëzit e mbledhur poshtë tij arritën të bëjnë aktin heroik, duke e kapur në ajër dhe duke i shpëtuar jetën djaloshit.

Ngjarja ka ndodhur në Turqi.

s.k/Shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Bledi Ka njerez engjull ne bote
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/02/2018, VITI VIII- NR.41