Detaje tė reja nga ngjarja e rėndė nė Tiranė
Ariela Murati ishte bashkė me motrėn dhe kushurirėn
Dy vajzat e kanė lėnė Arielen qe tė flasė me Aldison Belulajn
Pasi kanė biseduar 2 minuta, Aldisoni ka qėlluar Arielen
Policia nė spital pėr tė shmangur ēdo konflikt mes familjeve
Aldison Belulaj vazhdon tė jetė nė gjėndje tė rėndė pėr jetėn
Tiranė
Detaje tė reja nga ngjarja e rėndė nė Tiranė