Grabitet njė sasi parash nga kasaforta e teatrit Skampa
Autorėt kanė hapur dyert e teatrit Skampa dhe shkuan tek kasaforta
Nuk dihet shuma ekzakte e grabitur, policia po vijon hetimet
Burime: U grabitėn paratė e mbledhura nė shfaqet e fundit
Nuk dihet identiteti i autorėve, grupi hetimor nė vendngjarje
Elbasan
Grabitet njė sasi parash nga kasaforta e teatrit Skampa