Investimet e huaja nė vend, reagon nė Facebook Jorida Tabaku
Tabaku: Qeveria pranon dėshtimin me investimet e huaja
Tabaku:MF pranon qė investimet e huaja pas 2013 janė nė pikėn 0
Investimet e huaja, Tabaku: Fajtor Qeveria dhe Kryeministri
Tabaku:Fajin pėr dėshtimin me investimet e huaja, taksat e larta
Deputetja Tabaku: Fajin e ka korrupsioni nė sektorin fiskal
Reagim
Investimet e huaja nė vend, reagon nė Facebook Jorida Tabaku