Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
09 Korrik 2017 - 09:16
Diplomaci
​Diplomati francez m 1949: Shqiptart besojn vetm tek Amerika
​Diplomati francez m 1949: Shqiptart besojn vetm tek Amerika
Share
31 Maj 2017 - 21:08
Diplomaci
Bushati-Gabriel:Brenda 2017 hapim negociatat me BE-n
Bushati-Gabriel:Brenda 2017 hapim negociatat me BE-n
Share
22 Mars 2017 - 09:27
Diplomaci
Rikrijohet grupi mbshtets pr ​Shqiprin n Senatin amerikan
Rikrijohet grupi mbshtets pr ​Shqiprin n Senatin amerikan
Share
21 Mars 2017 - 09:06
Diplomaci
SHBA, Bushati takon senatorin Murphy dhe kongresmenin Engel
SHBA, Bushati takon senatorin Murphy dhe kongresmenin Engel
Share
06 Mars 2017 - 11:37
Diplomaci
Bashkëpunimi Itali-Shqipëri-Mal i Zi Gjosha: Ka impakt të drejtpërdrejtë
Bashkëpunimi Itali-Shqipëri-Mal i Zi Gjosha: Ka impakt të drejtpërdrejtë
24 Janar 2017 - 08:58
Diplomaci
Bushati-Mogherini: Të ruajmë Ballkanin nga aktorët e tretë
Bushati-Mogherini: Të ruajmë Ballkanin nga aktorët e tretë
24 Janar 2017 - 09:17
Diplomaci
Arta Dade e Majlinda Bregu: KE të përshpejtojë zgjerimin me Shqipërinë
Arta Dade e Majlinda Bregu: KE të përshpejtojë zgjerimin me Shqipërinë
Share
08 Dhjetor 2016 - 18:08
Diplomaci
Bushati: Kosova të përfaqësohet në OSBE, jo më diskutime pa të
Bushati: Kosova të përfaqësohet në OSBE, jo më diskutime pa të
Share
29 Nentor 2016 - 18:22
Diplomaci
Negociatat, Bushati: Shqipëria ka mbështetjen e vendeve të Vishegradit
Negociatat, Bushati: Shqipëria ka mbështetjen e vendeve të Vishegradit
Share
22 Nentor 2016 - 14:56
Diplomaci
Steinmeier-Bushatit: 'Drejtësia'  tregues i konsolidimit politik
Steinmeier-Bushatit: 'Drejtësia'  tregues i konsolidimit politik
Share
06 Nentor 2016 - 11:28
Diplomaci
Gent Gazheli ambasador n Azerbaijan, pritet nga presidenti
Gent Gazheli ambasador n Azerbaijan, pritet nga presidenti
Share
31 Tetor 2016 - 18:33
Diplomaci
Bushati i kërkon qeverisë boshnjake njohjen e pavarësisë së Kosovës
Bushati i kërkon qeverisë boshnjake njohjen e pavarësisë së Kosovës
Share
27 Tetor 2016 - 10:37
Diplomaci
Bushati takon Erdogan: Mbshtesim qeverin turke
Bushati takon Erdogan: Mbshtesim qeverin turke
Share
26 Tetor 2016 - 09:05
Diplomaci
Ministri Bushati zhvillon takim me diasporën shqiptare në Ankara
Ministri Bushati zhvillon takim me diasporën shqiptare në Ankara
Share
19 Tetor 2016 - 18:23
Diplomaci
Konsullata në Mynih, Hoxhaj përkrah Bushatit pas kritikave ndaj Ramës
Konsullata në Mynih, Hoxhaj përkrah Bushatit pas kritikave ndaj Ramës
Share
19 Tetor 2016 - 15:27
Diplomaci
Zhvillohet në Mynih Forumi i Parë Ekonomik për Ballkanin Perëndimor
Zhvillohet në Mynih Forumi i Parë Ekonomik për Ballkanin Perëndimor
Share
07 Tetor 2016 - 14:59
Diplomaci
Partitë shqiptare në Mal të Zi takojnë Bushatin:Jemi grupuar në 3 koalicione
Partitë shqiptare në Mal të Zi takojnë Bushatin:Jemi grupuar në 3 koalicione
Share
23 Shtator 2016 - 11:08
Diplomaci
Mogherini-Bushatit:Integrimi i vendit në BE varet tek zbatimi i 'Drejtësisë'  
Mogherini-Bushatit:Integrimi i vendit në BE varet tek zbatimi i 'Drejtësisë'  
Share
24 Shtator 2016 - 10:56
Diplomaci
Terrorizmi e ekstremizmi i dhunshëm Bushati: Shqipëria po kontribuon
Terrorizmi e ekstremizmi i dhunshëm Bushati: Shqipëria po kontribuon
Share
21 Shtator 2016 - 11:06
Diplomaci
Radikalizmi e ekstremizmi, Bushati: Shqipëria e angazhuar ndaj fenomenit
Radikalizmi e ekstremizmi, Bushati: Shqipëria e angazhuar ndaj fenomenit
Share
20 Shtator 2016 - 13:51
Diplomaci
SHBA, kryediplomatt e Ballkanit Perndimor takim me Johannes Hahn
SHBA, kryediplomatt e Ballkanit Perndimor takim me Johannes Hahn
Share
19 Shtator 2016 - 16:03
Diplomaci
Gjosha-ambasadorit britanik: Rruga drejt BE, e patjetrsueshme
Gjosha-ambasadorit britanik: Rruga drejt BE, e patjetrsueshme
19 Shtator 2016 - 16:03
Diplomaci
Gjosha-ambasadorit britanik Norman: Rruga drejt BE, e patjetërsueshme
Gjosha-ambasadorit britanik Norman: Rruga drejt BE, e patjetërsueshme
Share
19 Shtator 2016 - 10:45
Diplomaci
Bushati me Diasporën shqiptare në Boston:Bashkëudhëtarë të ndryshimit
Bushati me Diasporën shqiptare në Boston:Bashkëudhëtarë të ndryshimit
Share
16 Shtator 2016 - 17:59
Diplomaci
Asamblea e Përgjithshme e OKB Ditmir Bushati niset për në SHBA
Asamblea e Përgjithshme e OKB Ditmir Bushati niset për në SHBA
Share
07 Shtator 2016 - 17:40
Diplomaci
Bushati n Strasbourg, n fokus Turqia, takime me diplomat t KE
Bushati n Strasbourg, n fokus Turqia, takime me diplomat t KE
Share
06 Shtator 2016 - 14:28
Diplomaci
Kandidimi i shqiptares nKongresin Amerikan entuziazmon Bill Clinton
Kandidimi i shqiptares nKongresin Amerikan entuziazmon Bill Clinton
06 Shtator 2016 - 12:36
Diplomaci
Kush sht Suzanna Shkreli,e para shqiptare n Kongresin Amerikan
Kush sht Suzanna Shkreli,e para shqiptare n Kongresin Amerikan
Share
26 Gusht 2016 - 11:19
Diplomaci
Marrëveshje e re për lehtësimin e procedurave të vizave Shqipëri-Kinë 
Marrëveshje e re për lehtësimin e procedurave të vizave Shqipëri-Kinë 
Share
14 Korrik 2016 - 13:37
Diplomaci
Kosova dhe Shqipëria me shërbime konsullore të përbashkëta në Bari 
Kosova dhe Shqipëria me shërbime konsullore të përbashkëta në Bari 
Share
1   2   3   4
Intervista
'45 minuta', ngri pr Plotfuqin Milo:Rama-Meta t takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthiq mund t m onte n pushkatim
Studenti shqiptar n Holand, Leka: Prgjigjen e pranimit e mora n Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/02/2018, VITI VIII- NR.42
diplomaci