Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
22 Tetor 2017 - 08:45
Dossier
Rrfimet,kapiteni:Kondrabanda,mijra tranzistor pr kanaet e antenave TV
Rrfimet,kapiteni:Kondrabanda,mijra tranzistor pr kanaet e antenave TV
22 Tetor 2017 - 08:41
Dossier
Msuesi i par i Zefit t vogl q u b Gjergj Fishta i madh
Msuesi i par i Zefit t vogl q u b Gjergj Fishta i madh
Share
22 Tetor 2017 - 08:29
Dossier
Imzot Frano Illia, njeriu q i kushtoi jetn kishs, kombit dhe kulturs
Imzot Frano Illia, njeriu q i kushtoi jetn kishs, kombit dhe kulturs
21 Tetor 2017 - 08:43
Dossier
Musine Kokalari:Pr shndetin timnuk i drejtohem askujt
Musine Kokalari:Pr shndetin timnuk i drejtohem askujt
Share
21 Tetor 2017 - 08:38
Dossier
Incidenti n kanalin e Korfuzit ​telegramet mes Tiranse Beogradit
Incidenti n kanalin e Korfuzit ​telegramet mes Tiranse Beogradit
Share
20 Tetor 2017 - 08:42
Dossier
Vendimet e Byros: Enveri dhe Nexhmijamos lodhen n pun
Vendimet e Byros: Enveri dhe Nexhmijamos lodhen n pun
Share
19 Tetor 2017 - 08:33
Dossier
Enver Hoxha: Zogu nuk shtiu nj pushk tani bisedon me urillin
Enver Hoxha: Zogu nuk shtiu nj pushk tani bisedon me urillin
18 Tetor 2017 - 10:08
Dossier
Letra e Hoxhs,zbulohetsi do i ​lihej Dibra e Madhe Jugosllavis
Letra e Hoxhs,zbulohetsi do i ​lihej Dibra e Madhe Jugosllavis
17 Tetor 2017 - 08:48
Dossier
Si u shpall Enver Hoxha “Hero i kombit” nga Kuvendi
Si u shpall Enver Hoxha “Hero i kombit” nga Kuvendi
16 Tetor 2017 - 13:03
Dossier
Sa or n dit punonte Enver Hoxha? Del vendimi/ Dokumenti
Sa or n dit punonte Enver Hoxha? Del vendimi/ Dokumenti
15 Tetor 2017 - 09:09
Dossier
Prkujtohet n Bukuresht 70 vjetori i vdekjes s poetit
Prkujtohet n Bukuresht 70 vjetori i vdekjes s poetit
15 Tetor 2017 - 09:03
Dossier
Monografit n rrjedhn e studimeve t fishtologut Tonin oban
Monografit n rrjedhn e studimeve t fishtologut Tonin oban
Share
15 Tetor 2017 - 08:49
Dossier
Nobelisti Kazou Ishiguro dhejeta si tjetrsi
Nobelisti Kazou Ishiguro dhejeta si tjetrsi
Share
15 Tetor 2017 - 08:42
Dossier
Teodor Laço, një vit pas vdekjes vepra letrare në tri dimensione
Teodor Laço, një vit pas vdekjes vepra letrare në tri dimensione
15 Tetor 2017 - 08:23
Dossier
Stephan Ingrisch,Vjenezi qsolli traditen e kpucve n Shkodr
Stephan Ingrisch,Vjenezi qsolli traditen e kpucve n Shkodr
14 Tetor 2017 - 09:13
Dossier
Gafat shkencore n kartmonedhn me figurn e mbretit Gent
Gafat shkencore n kartmonedhn me figurn e mbretit Gent
13 Tetor 2017 - 08:30
Dossier
Inxhinieri polka i nafts q u ​ekzekutua n burgun e Tirans
Inxhinieri polka i nafts q u ​ekzekutua n burgun e Tirans
Share
12 Tetor 2017 - 07:57
Dossier
Pas rrzimit t shtatores, ’i tha Berisha Ramiz Alis pr Hoxhn
Pas rrzimit t shtatores, ’i tha Berisha Ramiz Alis pr Hoxhn
Share
11 Tetor 2017 - 08:25
Dossier
Ramiz Alia: Nxjerrim​tanket pr tmbrojtur varrin e Enverit
Ramiz Alia: Nxjerrim​tanket pr tmbrojtur varrin e Enverit
Share
11 Tetor 2017 - 08:16
Dossier
Gjyqi i deputetve ’47, 90% i manipuluar, torturat e tmerrshme
Gjyqi i deputetve ’47, 90% i manipuluar, torturat e tmerrshme
10 Tetor 2017 - 08:10
Dossier
Dritro Agolli: Kush futi sheqer t helmuar tek studentt grevist
Dritro Agolli: Kush futi sheqer t helmuar tek studentt grevist
08 Tetor 2017 - 08:24
Dossier
Kora dhe personalitetet,t vrtetat q shtrembrohen
Kora dhe personalitetet,t vrtetat q shtrembrohen
Share
08 Tetor 2017 - 08:13
Dossier
Si u mor vendim q Shngjinit t’i jepej emri i presidentit Uillson
Si u mor vendim q Shngjinit t’i jepej emri i presidentit Uillson
08 Tetor 2017 - 08:12
Dossier
Shqiptart mes “Lekut t Ri” dhe “Lekut t Vjetr"
Shqiptart mes “Lekut t Ri” dhe “Lekut t Vjetr"
Share
07 Tetor 2017 - 08:36
Dossier
Arkivat britanike publikojnë foto të rralla nga viti 1940-1941
Arkivat britanike publikojnë foto të rralla nga viti 1940-1941
07 Tetor 2017 - 08:24
Dossier
Si u pozicionuan shqiptart n periudhn e coptimeve t mdha
Si u pozicionuan shqiptart n periudhn e coptimeve t mdha
Share
06 Tetor 2017 - 07:34
Dossier
Ylli Polovina: Pse e duan kaq shum shqiptart Amerikn
Ylli Polovina: Pse e duan kaq shum shqiptart Amerikn
05 Tetor 2017 - 21:39
Dossier
Dervishi: Torturat e përdorura ndaj deputetëve në vitet 1947-1948
Dervishi: Torturat e përdorura ndaj deputetëve në vitet 1947-1948
Share
05 Tetor 2017 - 08:12
Dossier
3 bajraktart e Iballs/Komunistt n ndjekje:Kan rrjet informativ t fort
3 bajraktart e Iballs/Komunistt n ndjekje:Kan rrjet informativ t fort
Share
03 Tetor 2017 - 09:15
Dossier
Prenk Jakova/Ditt si msues n Ulqin,pengu pr partiturn e humbur
Prenk Jakova/Ditt si msues n Ulqin,pengu pr partiturn e humbur
Share
1   2   3   4
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgnjyer me Ramn do m ftoj kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250
dossier