Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
17 Dhjetor 2017 - 08:32
Ekonomi
Shqipëria nuk shkëputet dot nga tregjet spekulative
Shqipëria nuk shkëputet dot nga tregjet spekulative
Share
16 Dhjetor 2017 - 15:31
Ekonomi
Anti-informaliteti,10jav aksion regjistrohen 4 928 bizneset reja
Anti-informaliteti,10jav aksion regjistrohen 4 928 bizneset reja
16 Dhjetor 2017 - 14:42
Ekonomi
Ikin bizneset italiane dhegreke vijn ato nga Kosova e Emiratet
Ikin bizneset italiane dhegreke vijn ato nga Kosova e Emiratet
Share
16 Dhjetor 2017 - 08:16
Ekonomi
Rritjee sigurimeve n sektorin e makinave
Rritjee sigurimeve n sektorin e makinave
16 Dhjetor 2017 - 08:12
Ekonomi
INSTAT: Ndrmarrjet e huaja realizojn 1/4 e xhiros vjetore
INSTAT: Ndrmarrjet e huaja realizojn 1/4 e xhiros vjetore
15 Dhjetor 2017 - 08:35
Ekonomi
Shqipëria e fundit në të ardhurat për frymë, e vetmja me përkeqësim
Shqipëria e fundit në të ardhurat për frymë, e vetmja me përkeqësim
15 Dhjetor 2017 - 08:07
Ekonomi
FMN: Reforma n drejtsi hap portat pr investime
FMN: Reforma n drejtsi hap portat pr investime
14 Dhjetor 2017 - 10:08
Ekonomi
Raporti i BB: Shqiptartm “dembelt” n rajon dhe Europ
Raporti i BB: Shqiptartm “dembelt” n rajon dhe Europ
13 Dhjetor 2017 - 16:21
Ekonomi
KKT:Jep 11 leje pr projekte t reja nga hidrocentralet deri te ndrtesat
KKT:Jep 11 leje pr projekte t reja nga hidrocentralet deri te ndrtesat
Share
12 Dhjetor 2017 - 18:52
Ekonomi
Inspekton punimet tek “Albcontrol” Gjiknuri:6 milionë USD investim
Inspekton punimet tek “Albcontrol” Gjiknuri:6 milionë USD investim
Share
12 Dhjetor 2017 - 11:56
Ekonomi
Akuzat pr Rapiscan,Brae: Hetimprocedurs s koncesionit
Akuzat pr Rapiscan,Brae: Hetimprocedurs s koncesionit
12 Dhjetor 2017 - 13:38
Ekonomi
INSTAT: Tremujori i tret i 2017 papunsia ulet n 13.6%/Shifrat
INSTAT: Tremujori i tret i 2017 papunsia ulet n 13.6%/Shifrat
12 Dhjetor 2017 - 11:25
Ekonomi
Ekonomia, BB: Shqipërisë i duhen 35 vite të kapë mesataren e BE-së
Ekonomia, BB: Shqipërisë i duhen 35 vite të kapë mesataren e BE-së
12 Dhjetor 2017 - 09:13
Ekonomi
Babagjyshi i Vitit t Ri transferohet n Kin, shqiptart 3.6 mln €lodra
Babagjyshi i Vitit t Ri transferohet n Kin, shqiptart 3.6 mln €lodra
Share
12 Dhjetor 2017 - 07:52
Ekonomi
Remitancat, bankat kanë tarifat më të larta në rajon
Remitancat, bankat kanë tarifat më të larta në rajon
Share
12 Dhjetor 2017 - 07:47
Ekonomi
Fondi 20 mln € i buxhetit ja kush do ta përfitojë
Fondi 20 mln € i buxhetit ja kush do ta përfitojë
11 Dhjetor 2017 - 21:34
Ekonomi
Konferenca, 13 vjet eksperiencë në politikën e konkurrencës
Konferenca, 13 vjet eksperiencë në politikën e konkurrencës
Share
11 Dhjetor 2017 - 16:04
Ekonomi
DPT: Falm 17 milion lek detyrime, mbyllm 541 biznese
DPT: Falm 17 milion lek detyrime, mbyllm 541 biznese
Share
11 Dhjetor 2017 - 13:09
Ekonomi
Nga janari 2018 kto automjete do dalin nga qarkullimi
Nga janari 2018 kto automjete do dalin nga qarkullimi
10 Dhjetor 2017 - 12:39
Ekonomi
Ahmetaj:Do lehtësojmë procedurat doganore për qytetarët dhe bizneset
Ahmetaj:Do lehtësojmë procedurat doganore për qytetarët dhe bizneset
10 Dhjetor 2017 - 09:13
Ekonomi
​Zbardhen arsyet q e uan drejt falimentimit kompanin “Plus"
​Zbardhen arsyet q e uan drejt falimentimit kompanin “Plus"
Share
10 Dhjetor 2017 - 07:20
Ekonomi
Shemben rrugt,si justifikohen 85 mln € fonde t Banks Botrore?
Shemben rrugt,si justifikohen 85 mln € fonde t Banks Botrore?
09 Dhjetor 2017 - 08:53
Ekonomi
KLSH: Borxhi doganor më 2016 ka arritur në 180 milionë euro
KLSH: Borxhi doganor më 2016 ka arritur në 180 milionë euro
08 Dhjetor 2017 - 07:32
Ekonomi
Rregullorja e re, leje ndrtimi edhe rreth objekteve kulturore
Rregullorja e re, leje ndrtimi edhe rreth objekteve kulturore
07 Dhjetor 2017 - 19:12
Ekonomi
Shqipria e dyta n Europ pr nivelin e ult t taksave n raport me PBB
Shqipria e dyta n Europ pr nivelin e ult t taksave n raport me PBB
07 Dhjetor 2017 - 10:16
Ekonomi
Anti-informaliti, Ahmetaj dhe Sejko paralajmrojn bizneset me 2bilance
Anti-informaliti, Ahmetaj dhe Sejko paralajmrojn bizneset me 2bilance
07 Dhjetor 2017 - 09:43
Ekonomi
Bankat e mëdha shprehin shqetësime rreth të ardhmes së kriptomonedhave
Bankat e mëdha shprehin shqetësime rreth të ardhmes së kriptomonedhave
Share
07 Dhjetor 2017 - 09:30
Ekonomi
Qeveria jep 3 mijë lekë për çdo pensionist në fund të vitit
Qeveria jep 3 mijë lekë për çdo pensionist në fund të vitit
06 Dhjetor 2017 - 17:56
Ekonomi
BSH do emetoj kartmonedh10 mijlekme figurne Asdrenit
BSH do emetoj kartmonedh10 mijlekme figurne Asdrenit
06 Dhjetor 2017 - 11:11
Ekonomi
Debat te Ekonomia, Ahmetaj-Spahos: Mëso mos ndërhysh, pse kërcen?
Debat te Ekonomia, Ahmetaj-Spahos: Mëso mos ndërhysh, pse kërcen?
1   2   3   4
Intervista
'Qumshti', kreu i AFI: Qytetart t mos blejn produkte n rrug
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi drogn,duhej t ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298
ekonomi