Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Ja si duken vajzat e familjes Kardashian pa grim
23/07/17
Foto 1 nga 6
Tė komentuar jo pak vajzat e familjes Kardashian dinė shumė mirė se sit ė jenė nė qendėr tė vėmendjes. Mė sė shumti pėr ato flitet rreth pamjes sė tyre tė jashtme. Konturet e famshme tė Kim tė gjitha kemi tentuar ti ndjekim. Por si duken pa konturimin e fytyrės dhe pa qerpikė artificial? Epo nėse mund tė themi, normalė, si ֛do njėri prej nesh. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha