Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bushati-Gabriel: Brenda 2017 hapim negociatat me BE-nė
31/05/17
Foto 1 nga 7
Ministri i Punėve tė Jashtme, Ditmir Bushati, mori pjesė nė Konferencėn e 8-tė tė Ministrave tė Jashtėm tė Europės Juglindore qė u mbajt nė Berlin, nėn kujdesin e Ministrit tė Punėve tė Jashtme gjerman Sigmar Gabriel si dhe tė Institutit Aspen. Nė ndėrhyrjen e tij, Ministri Bushati evidentoi rolin dinamik dhe stabilizues tė Shqipėrisė, me synim arritjen e njė bashkėpunimi rajonal me efekte konkrete dhe pozitive nė jetėn e qytetarėve tanė. (e.z/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha