Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Ksamil, pronarėt e lokalit rrahin me shkop bejsbolli 2 elektricistė
13/07/17
Foto 1 nga 8
KSAMIL-Dy elektricistė tė OSHEE Gjirokastėr janė rrahur barbarisht me shkop bejsbolli nga dy pronarė tė njė lokali nė njė nga ishujt, pasi tentuan qė tė ndėrprisnin lidhjet e paligjshme tė energjisė elektrike. Elektricistėt e dhunuar janė Qani Sulejmani dhe Elton Proko, ndėrsa aktualisht pas marrjes sė ndihmės (e.z/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha