Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Shoqėrohet pronari i skafit qė dyshohet se aksidentoi adoleshenten ruse
22/07/17
Foto 1 nga 4
15-vjeēarja ruse e cila humbi jetėn dje nė plazhin e Ksamilit, ėshtė goditur nga njė mjet lundrues dhe vdekjen e saj e kanė shkaktuar mjete prerėse helikė. Ky ėshtė rezultati i ekspertizės sė spitalit tė Sarandės. Policia ka zbuluar dhe sekuestruar skafin qė dyshohet se ka goditur tė miturėn si dhe ka ndaluar pronarin e mjetit lundrues, Ermal Fataj. Ai ka tentuar tė fshehė skafin por ėshtė zbuluar menjėherė nga uniformat blu. Gjithashtu, nė helikėn e skafit u gjetėn flokė, tė cilat po i nėnshtrohen analizave tė ADN-sė pėr tė vėrtetuar nėse i pėrkasin 15-vjeēares nga Shėn Petersburgu. Kseniya Royk u nxor e pajetė nga plazhi i Ksamilit njė ditė mė parė, pasi u pikas nga familjarėt dhe pushuesit teksa pulsonte mbi ujė. Ajo kishte plagė nė kokė dhe trup, tė cilat pėr pasojė i kanė shkaktuar vdekjen.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha