Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Keni parė si kėto lloje macesh? Ato janė kaēurrele dhe shumė tė rralla
12/08/17
Foto 2 nga 7
Kėto lloje macesh po habisin internetin, sepse janė kaēurrele dhe shumė njerės nuk i njohin. Nė internet janė hedhur disa foto tė disa maceve shumė tė bukura dhe e veēanta e tyre ėshtė se qimet e tyre nuk janė si tė zakonshmeve, ato janė kaēurrele. Origjina e tyre ende nuk dihet, pasi edhe pronarėt e tyre kanė thėnė se janė duke kėrkuar informacion nė lidhje me to. Nė kėtė fotogaleri do tė shihni bukurinė e kėtyre maceve “tė panjohura”. Er.K/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha