Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Breshėri automatiku "Benzit" nė Vlorė,2 tė plagosur rėndė
01/10/17
Foto 1 nga 17
VLORE - Dy persona kanė mbetur tė plagosur rėndė pasi janė qėlluar me breshėri automatiku pranė rrugės "Transballkanike" nė Vlorė. Ngjarja ka ndodhur vetėm pak minuta mė parė. Dy tė plagosurit kanė qenė brenda nė automjetin me targa VL 63 68 C nė momentin e tė shtėnave, teksa po dilnin nga njė pikė karburanti. Autorėt kanė pasur pėr qėllim ekzekutimin e dy personave, pasi nė drejtim tė "Benzit" ėshtė qėlluar me breshėri automatiku. Policia ka sekuestruar nė vendin e ngjarjes 20 gėzhoja arme zjarri kallashnikov. Nuk dihet ende identiteti i tė plagosurve, por mėsohet se gjendja e tyre ėshtė kritike nė spitalin e Vlorės. Forca tė shumta policie kanė mbėrritur nė vendin e ngjarjes dhe po punojnė pėr identifikimin dhe kapjen e autorit tė kėtij krimi. Dėshmitarė pranė vendit tė ngjarjes kanė bėrė tė ditur se autorėt janė larguar me shpejtėsi me njė automjet.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha