Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Hiqen inertet tek Piramida, Veliaj: S'lejojmė ndotjen e trashėgimisė
05/10/17
Foto 1 nga 3
Bashkia e Tiranės ka nisur punėn pėr rehabilitimin e Piramidės dhe tė zonės pėrreth saj, e cila ishte pushtuar nga mbetjet dhe inertet. Qė nė orėt e para tė mėngjesit, punonjės tė Bashkisė kanė nisur punėn pėr heqjen e inerteve duke i kthyer kėsaj hapėsire tė qytetit dinjitetin e munguar nė sytė e turistėve tė shumtė vendas dhe tė huaj qė vizitojnė Tiranėn.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha