Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:25 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Spanjė, fėmijėt me sindromė down modelė pėr 1 ditė nė Madrid
07/10/17
Foto 1 nga 13
Kjo qė shihni nė fotot e mposhtem ėshtė njė akt, i cili tė bėnė mė tė ndjeshėm mė social dhe rrjedhimish mė tė pėrgjegjshėm pėr vendin ku lind dhe pėr njerėzit qė tė rrethojnė. Tė jesh i ndjeshėm pėr njerėzit qė tė rrethojnė edhe kur nuk janė tė njejtė mė ty. Njė paradė e veēantė ėshtė mbajtur nė madrid nė javėn e Modės “Petite”, kjo ishte njė paradė e modeste kushtuar tė rinjėve tė sponsorizuar nga El Corte Ingles.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha