Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Speciale/ Avniu, gazetashpėrndarėsi prej 50 vitesh
10/10/17
Foto 1 nga 21
Avniu, ėshtė njė burrė i thyer nė moshė, i lindur ne fshatin Hajdaran tė Elbasanit. Njė ish-oficer ushtrie i kohės sė regjimit komunist i cili u shkarkua nga detyra dhe menjėherė pas kėsaj mori goditje tė rėndė shpirtėrore dhe psikologjike. E pėrditshmja e Avniut ėshtė e lidhur me shtypin e shkruar.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha