Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:25 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Reportazh nė Muzeun e Shkencave tė Natyrės,i vetmi i llojit tė tij nė vend
10/10/17
Foto 1 nga 24
Sa shpesh na ka ndodhur tė mrekullohemi me pasuritė e botės sė gjallė teksa vizitojmė muzetė jashtė Shqipėrisė? Po mjafton tė zhvendosesh pak kilomentra nga qendra e Tiranės pėr t’u njohur me thesaret qė ruan Muzeu i Shkencave Natyrore. Ky muze i ngritur nė 1948, tashmė nė njė godinė tė re, pėrfaqėson njė pasuri tė rrallė kombėtare dhe me vlera shkencore dhe kulturore.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha