Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Gjelbërim në çatitë e shtëpive
08/01/18
Foto 1 nga 4
Shtėpitė e shikuara nga lart, nė shumicėn e rasteve, kanė kulmet e vjetra, veēanėrisht ato tė sheshtat dhe kjo kontribuon nė pamjen e tyre jo tė kėndshme. Nė vend tė kėsaj, ato konsiderohen hapėsira tė shkėlqyera gjelbėruese. Kthimi i shtėpive nė hapėsira tė gjelbra, tė cilat nė shumicėn e rasteve ato qė janė tė shtruara me pllaka dhe beton nga sipėr nuk ėshtė thjesht njė ēėshtje estetike, gjelbėrimi i ēatisė ėshtė gjithashtu njė zgjidhje e shkėlqyer pėr rikthimin e vegjetacionit nė zonat e ndotura.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha