Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pas takimit me ministrin Xhafaj, Lu përshëndetje miqësore me policin
12/01/18
Foto 1 nga 4
Ambasadori amerikan nė Tiranė, Donald Lu doli i qeshur sot nga Ministria e Brendshme pas takimit pėr rreth 90 minuta me ministrin Fatmir Xhafaj. Diplomati amerikan reflektoi humorin pozitiv edhe teksa zbriste shkallėt e Ministrisė kur i dha dorėn njė punonjėsi tė policisė. Ky i fundit nderoi ambasadorin qė po largohej, por Lu iu drejtua duke i dhėnė dorėn dhe shkėmbyer batuta me tė. Njė veprim ky i pazakontė i ambasadorit amerikan. Donald Lu bisedoi pėr rreth 90 minuta me ministrin Xhafaj pėr Vettingun nė Policinė e Shtetit dhe operacionin "Forca e Ligjit" pėr kapjen e peshqve tė mėdhenj. (b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha