Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:40 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Atentat me armë zjarri në Tiranë, një i vdekur dhe një i plagosur
14/01/18
Foto 1 nga 7
TIRANE-Njė person ėshtė gjetur i plagosur me armė zjarri nė makinėn e tij, ndėrsa ka ndėrruar jetė nė spital. Policia deklaron se pas njoftimit nė orėn 17:50 nė rrugėn “Shefqet Musaraj” ka gjetur nė makinė tė plagosur 32 vjeēarin Emiljano Boēin, i cili ėshtė dėrguar nė spital, por ka ndėrruar jetė. Viktima Emiljano Boēi sipas burimeve tė Report Tv ėshtė shofer pranė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Doganave. Ndėrkohė qė njė tjetėr person, 27 vjeēari me inicialet M.D. ka shkuar nė spital i dėmtuar me armė zjarri nė shpatull, ndėrsa ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha