Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Champions League, Juventus X me Tottenham, City shpartallon Bazelin
13/02/18
Foto 1 nga 11
Pas pauzės dy mujore, UEFA Champions League ėshtė rikthyer me dy ndeshje spektakolare. Juventus-Tottenham dhe Bazel-Manchester City ishin sfidat e luajtura mbrėmjen e kėsaj tė marte. Njė spektakėl mė vete ishte sfida e luajtur nė "Allianz" tė Torinos mes Juventus dhe Tottenham, ndeshje e luajtur deri nė minutėn e fundit dhe e pėrfunduar nė barazim 2:2. Italianėt kaluan dy herė nė avantazh brenda 10 minutave tė para tė ndeshjes me golat e Higuain, pėrkatėsisht nė '2 dhe '9. Harry Kane ngushton pėr Tottenham nė tė '35. Ndėrsa nė minutėn e 45, Higuain humbet njė penallti. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha