Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:25 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Duartrokitje dhe lot, 1 minut heshtje për Davide Astorin
11/03/18
Foto 1 nga 18
Nė minutėn e 13-tė tė ndeshjes Fiorentina-Benevento, gjyqtari ka ndalur lojėn pėr mė shumė se njė minutė. Asnjė incident apo dėmtim, por tė gjithė kanė ndalur nė fushė. Gjyqtari dha 1 minutė heshtje nė kujtim tė Davide Astorit nė minutėn e 13-tė, numėr qė ish-kapiteni i Fiorentinės mbante nė shpinė. Sėrish emocione, duartrokitje dhe lot nė fushė e nė shkallėt e stadiumit, ku dhe e krijua njė koreografi e jashtėzakonshme nė kujtim tė kapitenit. Tifozėt kanė shpalosur njė koreografi tė madhe, duke shkruar “Davide 13” nė kujtim tė Astorit, e gjitha me ngjyrėn vjollcė tė skuadrės sė Fiorentinės.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha