Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Planifikoi vrasjen e familjes, ja gracka qė i ngre policia 22-vjeēarit
22/02/18
Foto 1 nga 6
Njė 22-vjeēar rus ra nė grackėn e policisė, ndėrkohė qė mendonte se kishte paguar nė vrasės me pagesė pėr tė vrarė pjesėtarėt e pasur tė familjes sė tij si dhe motrėn 10-vjeēare, nė mėnyrė qė ta trashėgonte menjėherė vetė tė gjithė pasurinė. Agjentėt e policisė e zbuluan komplotin e pabesė dhe krijuan njė vend-ngjarje tė rremė krimi brenda shtėpisė sė familjes. Njė oficer policie luajti rolin e vrasėsit me pagesė nė resorin rus tė Sochi-t, njė qytet ku do tė zhvillohen edhe ndeshjet e botėrorit tė FIFA-s kėtė verė.Pasi i pa fotot, djali u shpreh i kėnaqur dhe ra dakord qė tė paguante shumė prej 40.000 eurosh pėr tė cilėn ishte pajtuar me njeriun qė besonte se ishte njė vrasės me pagesė, sapo tė merrte trashėgiminė. Por djaloshi, emri i tė cilit nuk u bė i ditur, nė ato momente u mbėrthye nga policiėt e armatosur sikurse publikuan ata nė njė video. s.k/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha