Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Deputeti Aqif Rakipi shtyp njė person/ FOTO Ekskluzive
12/08/17
Foto 1 nga 5
TIRANE-Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka pėrplasur pėr vdekje njė person nė autostradėn Tiranė-Durrės nė afėrsi tė mbikalimit tė kthesės sė Kamzės, pėrballė me tregun ushqimor. Aksidenti ka ndodhur rreth orės 04:41 minuta, ndėrsa nga tė dhėnat e para raportohet se viktima, 54-vjeē me inicialet S.S. i ka prerė rrugėn makinės sė deputetit, tip Benz me targa AA002 CY. 54-vjeēari ka ndėrruar jetė nė vend nga pėrplasja, pasi ka qenė fatale, ndėrsa mėsohet se ka qenė tregtar i zonės. Deputeti dorėzohet nė polici pas aksidentit Deputeti Aqif Rakipi pas aksidentit ėshtė vetėdorėzuar nė policinė e Tiranės. Policia deklaron se deputeti pas aksidentit ka pranuar ngjarjen duke u dorėzuar. “Menjėherė ėshtė nisur patrulla e policisė pėr tė verifikuar informacionin, e cila pak minuta mė vonė ka konstatuar njė person nė rrugė pa shenja jete, dhe nė kėto momente, afėrsisht nė orėn 04:51 minuta, Komisariati i Policise nr.2 ka njoftuar qė nė kėtė Komisariat ėshtė paraqitur shtetasi A. R., me automjetin e tij, tip Mercedes (i dėmtuar nė pjesėn e pėrparme tė tij) i cili deklaroi se ka pėrplasur njė person nė autostradė dhe po dorozohej nė Komisariat’ thuhet nė njoftim.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha