Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:23 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Vlorė, shembet masivi shkėmbor zė poshtė njė makinė/FOTO
12/08/17
Foto 1 nga 7
Shembja e njė masivi shkėmborė nė rrugėn Radhimė- Orikum, nė afėrsi tė zonės tė njohur si "Kalaja", ka zėnė poshtė njė makinė. Fatmirėsisht nė momentin qė shkėmbinjtė kanė rėnė mbi makinė, nuk ka pasur persona brenda saj. Si pasojė, rruga Radhim- Orikum do tė qėndrojė e mbyllur deri sa tė cilėsohet si e sigurt, pasi ekziston rrezikun qė tė ketė shembje tė tjera. Blutė e qytetit bregdetarė njoftojnė se pėr arsye sigurie duhet tė shmanget qarkullimi i automjeteve nė aksin Uji i Ftohtė- Orikum. Bėhet e ditur se pėr hapjen e rrugės do tė ketė njė njoftim tė dytė. Njoftimi i policisė Drejtoria Vendore e Policisė Vlorė njofton se nė vendin e quajtur ''Kalaja'', ėshtė shkėputur njė masė shkėmbi dhe ka mundėsi tė vazhdojnė tė shkėputen tė tjera. Momentalisht policia pėr elementė sigurie ka marrė masa pėr bllokimin e qarkullimit tė automjeteve nė tė dyja akset e rrugės Vlorė-Orikum.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha