Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:23 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Foto tė mahnitshme nga bota e egėr e kafshėve
12/08/17
Foto 1 nga 15
E mistershme, dhe e mahnitshme. Kjo ėshtė bota e kafshėve, e tė organizuar nė ambientin e tyre ata na tregojnė shpesh herė sekrete rreth mėnyrės sė tyre tė jetesės. E gjithmonė na mrekullojnė. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha