Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Modelja Ashly Gram me foto provokuese nga Xhamajka
12/08/17
Foto 1 nga 5
Ashly Gram, e konsideruar si njė ndėr modelet mė sexy, na e vėrtetoi edhe njėherė kėtė fakt me setin e fundit fotografik. Ajo postoi disa foto provokuese nga Xhamajka pėr fushatėn “Swimsuits For All” ditėn e mėrkurė. 29-vjeēarja po promovonte linjėn e kostumeve tė banjės pėr femra tė bėshme. Graham ka plot 7.2 milionė ndjekės nėpėr rrjetet sociale dhe me foto tė tilla pritet qė numri i i tyre tė rritet akoma mė shumė. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha