Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Modele tė “veshura” me ujė, erė, zjarr dhe rėrė
13/08/17
Foto 1 nga 10
Artistja Asida Turava nga Polonia, ka realizuar njė koleksion shumė tė veēantė fotografish me modele nudo. Ekipit realizues iu deshėn afro tri ditė pėr tė pėrfunduar projektin, i cili “vesh” modelet me rėrė, zjarr, ujė dhe erė. “Pėr tė krijuar veshjet nuk ėshtė pėrdorur fotoshop, por vetėm dritė. Kjo ishte njė pėrvojė shumė rraskapitėse por unė shpresoj qė do t’ia vlejė”, ėshtė shprehur fotografja Asida Turava. /Telegrafi (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha