Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:22 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Modelja shqiptare pushime luksoze nė Turqi, mahnit pushuesit trupi i saj
13/08/17
Foto 1 nga 8
Modelja e njohur shqiptare, Alesia Bami ndodhet me pushime nė Turqi, nga ku ka tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve me format e saj perfekte. Alesia ka ndarė mė ndjekėsit e saj nė rrjetet sociale, foto nga pushimet, pėr tė cilat mund tė themi me bindje se janė foto ‘hot’. Nė foto modelja duket e veshur me bikini dhe nė superformė, por ajo ēka tė tėrheq mė shumė vėmendjen janė aktivitetet e ndryshme, ku ajo shihet, si “Shkuma party”, sporte ujore, mbi gamilje, por dhe nė plazh. Pushuesit janė impresionuar nga bukuria dhe superformat e modeles shqiptare.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha