Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Shiu i meteorėve ndriēoi qiellin, pamje nga vende tė ndryshme
13/08/17
Foto 1 nga 9
Shiu i meteorėve qė ndriēoi qiellin mbrėmjen e djeshme ėshtė parė nė vende tė ndryshme tė botės, duke dhuruar njė spektakėl tė vėrtetė. Njerėz tė shumtė kanė shijuar pamjen e papėrsėritshme. Shiu i meteorėve ndodh ēdo korrik dhe gusht, ndėrsa Toka pret “mbetjet” nga kometa Swift-Tuttle. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha