Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Foto tė shkrepura nė aeroporte qė do tju shkrijnė sė qeshuri
24/08/17
Foto 1 nga 9
Aeroportet zakonisht janė tė lodhshėm dhe tė mėrzitshėm, por nė kėto fotografi duke shumė zbavitės. Nė kėtė fotogaleri do tė shihni momentet e ēuditshme qė pėrballen udhėtarėt, si rasti i njė tė moshuare qė ka bllokuar kalimin, deri te dy pinguinėt qė kalojnė nėpėr hapėsirėn e sigurimit. Gjithashtu edhe momentet pritjes nė kėto fotogaleri do t’ju habisin dhe do tju shkrijnė sė qeshuri. Er.K/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha