Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:59 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Demi Rose, e mrekullueshme dhe e mėrzitur me bikini
26/08/17
Foto 1 nga 4
Demi Rose nuk di tė ndalet sė bėri foto me rroba banje ndėrsa ndodhet nė Ibiza. 22-vjeēarja ka pozuar sė fundmi me rroba banje tė “Wolf & Whistle”, dhe si gjithmonė, Demi nuk i ka zhgėnjyer gati 5 milionė ndjekėsit e saj tė “Instagramit”, pasi duket e mrekullueshme teksa ekspozon format e saj mbresėlėnėse. Por kėtė herė, 22-vjeēarja shfaqi njė fytyrė tė mėrzitur ndėrsa fotografohej, vallė ēfarė tė ketė ndodhur me Demin?! (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha