Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Angelina Jolie ujė e sapun, xhiro me dy vajzat e saj
28/08/17
Foto 1 nga 11
Nė prag tė divorcit apo nė prag tė njė ribashkimi, nuk ėshtė bėre ende asgjė e qartė nga ēifti Brad Pitt Angelina Jolie. Sido qė tė jetė, aktorja e ka shfrytėzuar pushimin pėr tė kaluar kohė me dy vajzat Shiloh dhe Vivienne, dhe disa shokė tė tyre nė Los Angeles. Angelina nuk kishte vėnė makijazh, flokėt i kishte tė lidhura dhe mbante syze, ndėrsa dukej si gjithmonėė e bukur Natyrisht, dalja e saj ka tėrhequr vėmendjen e paparacėve, tė cilėt i kanė shkrepur disa fotografi. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha