Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:32 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pėrplasje me armė nė Sarandė 3 tė plagosur,2 rėndė nė Tiranė
29/08/17
Foto 1 nga 5
SARANDE-Tre persona janė plagosur nga njė pėrplasje me armė zjarri gjatė natės nė bulevard, pranė hotel “Butrintit” duke alarmuar pushuesit dhe banorėt e qytetit. Dy nga tė plagosurit janė dėrguar nė Tiranė nė gjendje tė rėndė pėr jetėn, ndėrsa tjetri ndodhet nė spitalin e Sarandės jashtė rrezikut pėr jetėn. Identifikohen dy personat e plagosur Durime tė Shqiptarja.com bėjnė me dije se dy personat e plagosur janė identifikuar si Anton Shyti, 37 vjeē dhe Besi Xhafaj, 26 vjeē. Ende nuk dihet identiteti i tė plagosurit tė tretė. 10 tė shtėna me pistoletė, alarm gjatė natės Tė plagosurit kanė marrė disa plagė, pasi dėshmitarėt flasin pėr rreth 10 tė shtėna me armė zjarri, ndėrsa nė vendin e ngjarjes ka mbėrritur policia, por autorėt janė larguar.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha