Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Trump e Melani nė Texas, Zonja e Parė me taka nė ‘mes’ tė uraganit
29/08/17
Foto 1 nga 12
Uragani Harvey nė Texas, i cilėsuar nga ekspertėt si uragani i shekullit, ka shkaktuar deri mė tani pesė persona tė vdekur, ndėrsa pėrmbytjet janė tė jashtėzakonshme. Pėr tė parė situatėn nga afėr, nė vend kanė shkuar edhe Presidenti SHBA-sė Donald Trump dhe e Zonja e Parė, Melani Trump. Deri mė tani gjithēka ėshtė normale, por po tė shikoni me vėmendje ka njė detaj te Melani, qė ndoshta nuk ėshtė edhe shumė normal pėr situatėn. Edhe pse nė “mes” tė uraganit, zonja e parė nuk heq dorė nga kėpucėt elegante me takė tė hollė. Ndoshta Melani ta ketė bėrė pėr tė sfiduar stuhinė? (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha