Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Bella nė Nju Jork ,Transparenca e tepruar e modeles
29/08/17
Foto 1 nga 11
Pasi u dha gjithė fansave tė saj lajmin e lumtur se do tė jetė pjesė e pasarelave tė Victoria’s Secret nė “Shanghai Fashion Shoė”, Bella u shfaq nė rrugėn e Nju Jorkut nė top formė. Modelja 20-vjeēare tėrhoqi vėmendjen me transparencėn e shfaqur nė New York, ndėrsa kishte veshur njė kanotiere tė hollė dhe njė minifund xhins. Por, si gjithmonė Bella dukej shumė e bukur, duke ekspozuar edhe kėmbėt e saj tė gjata. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha