Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tragjedi nė Napoli, prindėrit dhe fėmija bien nė kraterin e vullkanit
12/09/17
Foto 1 nga 8
Njė tragjedi dhe njė ngjarje aspak e zakontė ka ndodhur nė Napoli, ku prindėrit dhe djali i tyre 11 vjeēar kanė rėnė nė kraterin e njė vullkani, ndėrsa djali i tyre 7-vjaēar ka mundur tė mbijetojė. Ngjarja ndodhi nė njė zonė tė ndaluar nė Solfatara pranė Napolit, ku fillimisht ka qenė djali 11-vjeēar ai i cili ėshtė futur nė zonėn e ndaluar dhe mė pas prindėrit kanė shkuar drjet tij pėr ta shpėtuar. Fatkeqėsisht krateri i vullkanit u shemb dhe tė tre kanė rėnė brenda. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha