Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
S’u panė nė TV, Balla konsultohet me Spahon, Noka me Kryemadhin
12/09/17
Foto 1 nga 17
Momente interesante nė sallėn e Kuvendit ka pasur edhe seancėn e kėsaj tė marte ku pritet tė miratohet programi dhe qeveria e re “Rama 2”. Por jo ēdo gjė ėshtė pikasur nga kamerat e televizoneve tė shumta qė kanė ndjekur seancėn. Krahas debatit tė ashpėr nga foltoret, Kuvendi ka edhe anėn tjetėr, atė nė kufijtė e njerėzores. Kėsisoj, dy kryetarėt rivalė tė grupeve parlamentare, Taulant Balla i PS dhe Edmond Spaho i PD janė parė teksa konsultoheshin me njėri-tjetrin. Ka qenė kreu i deputetėve socialistė, Balla ai i cili ka shkuar pranė Spahos. Ndėrsa nė njė moment tjetėr, ėshtė deputeti i PD, Flamur Noka i cili shkon pranė kryetares sė LSI, Monika Kryemadhi.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha