Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Gjyqi ndaj Shullazit,dėshmon shoferi Beqajt:Mė kėrcėnuan
12/09/17
Foto 1 nga 8
Prokuroria e Krimeve tė Rėnda siguron njė tjetėr dėshmitar pėr tė mbrojtur akuzėn e ngritur ndaj Emiliano Shullazit, Gilmando Danit, Endrit Zelės, Endrit Qyqes dhe Blerim Shullazit. Pėr afro 1:30 minuta nė Gjykatėn e Krimeve tė Rėnda kėtė tė martė ka dėshmuar shoferi Ylvi Beqaj Besnik Musai. Musai dėshminė e tij para togave tė zeza duke deklaruar se dy ditė mė parė ditėn e dielė pasdite familja e tij nė Durrės ishte kėrcėnuar nga dy persona tė panjohur.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha