Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Ky veprim i turistėve nė Sarandė do t’ju lėrė pa fjalė
12/09/17
Foto 1 nga 6
Ēdo ditė Saranda vizitohet nga kroēere gjigante dhe qindra turistė tė huaj vizitojnė kėtė qytet pavarėsisht nga stina. Edhe kėtė tė martė porti i qytetit jugor ka pritur dy kroēere me turistė tė huaj. Ata kanė qėndruar nė qytet rreth dy orė dhe mė pas janė larguar. Ajo qė ka tėrhequr vėmendjen gjatė largimit tė turistėve, ka qenė renditja e tyre nė radhė pėr dy, kur janė futur nė port pėr tė marrė varkat nė drejtim tė kroēereve.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha