Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:21 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Siguria rrugore, sinjalistikė e re pėr ndarje korsish nė Kombinat
13/09/17
Foto 1 nga 4
Siguria nė rrugė ėshtė njė ndėr ēėshtjet qė kėrkon mė shumė vėmendje, pėr shkak se lidhet direkt me jetėn e qytetarėve. Bashkia e Tiranės vijon punėn, jo vetėm sa i takon shtrimit me asfalt dhe ndėrtimit tė trotuareve, por edhe plotėsimit me tė sinjalistikėn e nevojshme pėr tė rritur sigurinė e drejtuesve tė automjeteve dhe tė kėmbėsorėve. Punonjėsit e Bashkisė sė Tiranės ka zgjedhur orėt e mbrėmjes pėr tė mos penguar qarkullimin e automjeteve pėr tė vendosur sinjalistikė tė re pėr ndarje korsesh nė hyrje tė Kombinatit, zonė ku kanė qenė jo tė pakta rastet e aksidenteve.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha