Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aksident nė Tiranė, pėrplasen dy makina, njėra pėrmbyset
13/09/17
Foto 1 nga 3
TIRANE-Dy makina janė pėrplasur mesditėn e sotme te rruga “Hoxha Tahsin” nė kryeqytet, ndėrsa njėri nga drejtuesit e mjeteve ėshtė plagosur. Report Tv ka siguruar fotot e aksidentit, ku njė makinė tip “Benz” ėshtė pėrplasur me njė ‘Audi’. Nga aksidenti makina tip ‘Benz’ ėshtė pėrmbysur dhe drejtuesi ka pėsuar dėmtime tė lehta, por ndodhet jashtė rrezikut pėr jetėn. Policia ka nisur hetimet pėr sqarimin e rrethanave tė aksidentit.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha