Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Rama dhe ministrat nė kėmbė pėrgjatė Bulevardit, presin nė semafor
13/09/17
Foto 1 nga 15
Pas betimit pėrpara Presidentit Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit tė ri qeveritar, kanė shkuar nė kėmbė nė Kryeministri. Ata kanė ecur pėrgjatė gjithė Bulevardit, deri nė selinė e qeverisė. Pasi kanė kaluar me tė kuq semaforin te Presidenca, Rama dhe ministrat kanė pritur rreth 30 sekonda nė semaforin pranė Kryeministrisė, duke mos i thyer rregullat kėtė herė.( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha