Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
FOTO/Ja ēfarė humb Kosova nga demarkacioni me Malin e Zi
13/09/17
Foto 1 nga 9
Bjeshkėt qė do tė mund t’i humb Kosova nė rast tė votimit tė Marrėveshjes pėr shėnjimin e vijės kufitare mes Kosovės dhe Malit tė Zi, kanė alarmuar qė prej kohėsh djemtė dhe vajzat e grupit Hiking Njeri Kosova. Arben Islami, me ekipin e tij, qė njihen si njerėz qė bjeshkėt i kanė pasion, deri sot kanė vizituar secilėn bjeshkė tė vendit. Fotot e tyre, sė fundmi, po qarkullojnė shumė nė rrjetet sociale, duke treguar se cilat pjesė i humb Kosova nė rast se demarkacioni kalon nesėr nė Kuvend.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha