Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Dantella, ēorape e sandale koleksioni ‘Miu Miu’: Vishuni spontanisht
04/10/17
Foto 1 nga 16
Fashonistia italiane Miuccia Prada krijon koleksionin e saj Miu Miu. Koleksioni synon reflektimin e asaj qė ēdo veshje duhet tė vėrė nė dukje nė lidhje me personin qė e mbanė veshur atė. Linja sjellė mbivendosjet e saj tė lira dhe sugjeron karakteristika tė reja pėr tė gjetur atė pjesė tė shpirtit “naiv” qė duket tė jetė humbur pas fiksimit pėr markėn e luksin, tė cilat i pengojnė rrugėn spontanitetit. Koleksioni sjellė njė mėnyrė tė veshuri qė sfidon tė gjitha rregullat. “Kombinohuni bukur nė mėnyrė normale”, thotė projektuesi i linjės. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha