Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Basha i ngujuar nė Kuvend, deputetėt nė kėmbė, ja ē'po ndodh
05/10/17
Foto 1 nga 8
Pas ndėrprerjes sė seancės, brenda nė sallė kanė qėndruar vetėm deputetėt e PD, pėrfshirė edhe kreun e opozitės, Lulzim Basha, pavarėsisht se ky i fundit u pėrjashtua nga punimet pasi bllokoi foltoren dhe replikoi ashpėr me Gramoz Ruēin. Basha do qėndrojė i ngujuar nė sallėn e Kuvendit deri nė orėn 18:00 kur tė rinisė seanca. Siē duket edhe nė fotot e siguruar nga Shqiptarja.com, brenda nė seancė duken vetėm deputetėt e PD, ndėrsa ata tė maxhorancės kanė dalė thuajse tė gjithė. Gjithashtu, janė larguar edhe ministrat si dhe kryeministri Edi Rama. Seanca do rinisė nė orėn 18:00 pas ndėrprerjes katėr herė nga Ruēi. Deputetėve tė PD nė Kuvend i ėshtė bashkuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha